Bucuresti, România
Ofer loc de muncă
Bucuresti

Casa de EXPEDITIE Angajeaza Expeditioneri cu Experienta

Plasat:
20.11.2012, 14:48
Preţ: 5 000 RON
Preț negociabil
Advertisment:

Cerinte:

• Studii medii .

• Cunostinte de operare pe calculator.

• Cunostinte de limba engleza si limba norvegiana

• Putere de convingere, seriozitate, abilitatea de a lucra in echipa

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Candidatul care va ocupa aceasta pozitie va monitoriza relatia cu
clientii si transportatorii in vederea atingerii targetului lunar.

RESPONSABILITATI

• Preluarea comenzilor de transport;

• Intermedierea transportului rutier de marfa dintre clienti si carausi;

• Procesarea documentelor necesare desfasurarii activitatii;

• Comunicarea detaliilor soferilor in ceea ce priveste incarcarea si descarcarea marfii;

• Solutionarea problemelor de transport.
Preţ:
5 000 RON
Tip anunţ:
Servicii, propun, caut
Categoria:
Localitate:
Târguială:
negociabil...

Informație de contact:

Autor:
serban catalin
Număr telefon de bază:
0724615204
Alte numere de telefoane:
0724615204
Localitate (oraș, municipiul, sat):
bucuresti
Adresa:
unirea
Informație despre compania care a plasat acest anunț:
tendertr

Scrie un mesaj (pune o întrebare) autorului anunțului

Numele, Prenumele Dvs:
Adresa E-mail a Dvs:
(Adresa e-mail nu va fi publicată pe paginile site-ului)
Telefonul Dvs:
Completați câmpurile E-mail și Telefon, pentru ca autorul să Vă răspundă.
Mesajul Dvs:
Introduceţi codul de pe imagine (doar cifre şi litere latine)
Apăsați butonul ”Schimbă codul” până când veți obține un cod vizibil.
Schimbă codul
AcasăHartă SiteCondiții de utilizareAjutorContacte
Se încarcă ...