Bucuresti, România
Detectiv particular
Bucuresti

Oferta de locuri de muncă în Marea Britanie

Plasat:
14.08.2013, 16:11
Advertisment:
se lucreaza la familii de pe intreg teritoriul Marii Britanii;
- program de lucru 8 ore/zi, 5-6 zile/saptamana;
- principalele responsabilitati: curatenie, spalat, calcat, gatit;
CERINTE:
- experienta in domeniu (cerinta obligatorie);
- cunostinte de limba engleza nivel conversational (cerinta obligatorie);
- permis de conducere reprezinta avantaj;
OFERTA:
- salariul 150-300 GBP/saptamana in functie de familie si de responsabilitati;
-cazarea si masa asigurate in mod GRATUIT;
- concediu platit de catre familie (2 saptamani);
- contract de self employed pe perioada de minim 1 an;
-se ofera consultanta si suport pe toata durata contractului;
Preţ:
Tip anunţ:
Categoria:
Localitate:
Târguială:

Informație de contact:

Număr telefon de bază:
0765.532.531

Scrie un mesaj (pune o întrebare) autorului anunțului

Numele, Prenumele Dvs:
Adresa E-mail a Dvs:
(Adresa e-mail nu va fi publicată pe paginile site-ului)
Telefonul Dvs:
Completați câmpurile E-mail și Telefon, pentru ca autorul să Vă răspundă.
Mesajul Dvs:
Introduceţi codul de pe imagine (doar cifre şi litere latine)
Apăsați butonul ”Schimbă codul” până când veți obține un cod vizibil.
Schimbă codul
Anunțurile vecine Detectiv particular București:

ajutor pentru tine!

ajutor pentru tine! soluție pentru viața ta financiară Bună dimineața, nevoie de împrumuturi între persoane fizice pentru a face față cu dificultăți financiare pentru a părăsi în cele din ...

detectivi particulari

Sistem Invest Consulting SRL, presteaza, la cerere, in baza unei conventii scrise, activitati specifice de consultanta si investigare referitoare la detectarea echipamentelor de interceptare ambientala ...
AcasăHartă SiteCondiții de utilizareAjutorContacte
Se încarcă ...